|
|
Koululaissuunnistus 14.10.2009 Supinmäki
RR 3-4 lk Tytöt
1. Jessika Ekholm 13.36
2. Emmi Markkola 13.39 +3
3. Viola Rauhamaa 13.59 +23
4. Aino Nihtilä 14.59 +1.23
5. Hanna Tägström 16.01 +2.25
6. Jenna Sundelin 18.19 +4.43
7. Jenny Heinonen 18.22 +4.46
8. Mimosa Aaltonen 19.21 +5.45
9. Ella Soininen 20.06 +6.30
10. Pipsa Aaltonen 20.11 +6.35
11. Janita Kämppi 22.16 +8.40
12. Phisinee Teppola 23.04 +9.28
13. Hilda Jurkkola 24.39 +11.03
14. Erika Jokiniemi 25.03 +11.27
15. Emilia Lepola 35.16 +21.40 +10 min
16. Emmi Ohvo 35.51 +22.15 +10 min
Ronja Tenhunen 00.00 (emit-kortti pimeä, aika pyritään saamaan myöhemmin)
RR 3-4 lk Pojat
1. Teemu Virtanen 09.39
2. Topias Rauhamaa 12.49 +3.10
3. Petja Karvonen 12.52 +3.13
4. Onni-Kalle Lahdelma 13.03 +3.24
5. Oskari Jokiniemi 13.33 +3.54
6. Valtteri Aaltonen 15.15 +5.36
7. Joni Markkola 15.28 +5.49
8. Petteri Velling 16.43 +7.04
9. Aaro Miikkulainen 17.09 +7.30
10. Akseli Nurminen 17.53 +8.14
11. Juuso Virtanen 18.28 +8.49
12. Aleksi Kortesaari 19.17 +9.38
13. Santeri Nousjoki 19.21 +9.42
14. Topi Kestikievari 25.27 +15.48
15. Juho Helminen 26.16 +16.37
16. Lauri Oksanen 27.54 +22.15 +10 min
TR 5-6 lk Tytöt
1. Laura Nieminen 13.03
2. Jenni Virtanen 17.11 +4.08
3. Tamara Skutnabb 19.57 +6.54
4. Sirkku Sivo 20.45 +7.42
5. Minttu Laitikas 23.58 +10.55
6. Emmi Järvelä 24.10 +11.07
7. Juuli Salo 25.44 +12.41
8. Sini Sivo 26.14 +13.11
9. Laura Teräväinen 26.35 +13.32
10. Emmi Laine 27.58 +14.55
11. Nelli Melanen 28.45 +15.42
12. Miia Hyyrynen 32.22 +19.19
13. Annika Wikstrand 33.27 +20.24
14. Emmi Kaartti 34.29 +21.26
15. Essi Salomaa 43.52 +30.49 +20 min
16. Mira Nevalainen 49.27 +36.24 +30 min
17. Jenny Markkola 51.41 +38.38
18. Nea Visto 1.06.59 +56.56 +10 min
Meri Argillander 00.00 (emit-kortti pimeä, aika pyritään saamaan myöhemmin)
Susanna Neuvonen Keskeytti
TR 5-6 lk Pojat
1. Julius Seppälä 15.52
2. Henrik Nihtilä 16.53 +1.01
3. Peetu Lehtonen 20.08 +4.16
4. Iisakki Aaltonen 20.30 +4.38
5. Veikko Lounakoski 20.43 +4.51
6. Miko Flenkander 20.58 +5.06
7. Kaj Kytönen 21.42 +5.50
8. Tuomas Laiho 22.10 +6.18
9. Eetu Laine 22.12 +6.20
10. Jere Heinonen 22.26 +6.34
11. Niklas Huikko 25.36 +9.44
12. Tommi Pihlaja 28.31 +12.39 +10 min
13. Matti Lehto 29.36 +13.44
14. Jukka Heikkinen 29.45 +13.53
15. Aleksi Luukkonen 31.18 +15.26 +10 min
16. Joni Keränen 31.51 +15.59
17. Tino Heiskanen 41.32 +25.40 +30 min
18. Kermo Tammeleht 57.03 +41.11 +10 min
Nino Rauhamaa Keskeytti
1.7 km Yläkoulu tytöt
Liina Miikkulainen 25.58
Tarja Kuhlman 46.47 +20.49
Viivi Laaksonen 00.00 (emit-kortti pimeä)
1.7 km Yläkoulu pojat
1. Aki Sundelin 24.12
|
|
Kärkölän Kisa-Veikot ry
Pappilantie 2, 16610 Kärkölä
puh. 0500-435985
|